Незамінний і звичний помічник на кухні — м’ясорубка. Вправні господині не обходяться без такого приладдя, використовуючи техніку як для приготування щоденних страв, так і для консервування.

Обрати ідеальний варіант для власної кухні серед різноманіття пропозицій досить непросто. Разом із спеціалістами інтернет-магазину VMTehnika ми виділили п’ять основних критеріїв для вибору потрібного приладу.

Габарити і вага

Починаємо саме з габаритних розмірів приладу. Це дуже важливий фактор, оскільки основну масу часу м’ясорубку треба десь зберігати. Чим більшим і важчим буде саме приладдя, тим важче буде його діставати і встановлювати на робочій поверхні.

Також, варто зважати на наявність вільного простору для роботи. Для малогабаритних кухонь дуже великі і масивні прилади навряд чи підійдуть. Додатково — поцікавтесь про наявність у корпусі місця для зберігання насадок та шнура живлення.

Продуктивність м’ясорубки

Навіть найдешевші і найпростіші варіанти здатні переробляти не менше 1 кілограма продуктів за хвилину. Тому для виконання простих і рутинних задач, навіть базових потужностей приладу вистачить трошки більше ніж повністю.

64ef07155ed7a.webp

З іншої сторони — більша продуктивність забезпечує швидкість роботи з продуктами. Тому варто оцінити можливі варіанти застосування техніки та обрати щось посередині між максимальним запитом і мінімумом.

Потужність двигуна

Потужність двигуна впливає на стабільність і довготривалість роботи м’ясорубки. Знову ж таки — чим вища споживна потужність двигуна, тим більша продуктивність приладу. Для простих задач (типу перемолоти біля кілограма м’яса на день в фарш на котлети) — достатньо потужності до 1 КВт.

Якщо говорити про додаткові насадки і функції — тут варто задуматись про більш потужний двигун, оскільки текстури різних продуктів різна, а сучасні м’ясорубки оснащуються додатковим приладдям для полегшення виконання і інших задач на кухні.

Наявність реверсу

Функція реверса для багатьох користувачів не принципова, проте дуже зручна. Звільнити м’ясорубку від часточок продуктів, що техніка не змогла обробити натисканням однієї кнопки куди зручніше, ніж розбирати апарат повністю і збирати назад.

Решітки, насадки та інші аксесуари

Почнемо з піддона для подачі продуктів та штовхача. Ці аксесуари  в сучасних м’ясорубках комплектують прилад за замовчуванням. Інша справа — матеріал їх виготовлення. Більш довговічні, звичайно, вироби з нержавіючої сталі. Проте і харчовий пластик наразі теж добре показує себе у повсякденному використанні.

64ef06f3a0402.webp

Далі — решітки і насадки. Виробники зазвичай комплектують м’ясорубки двома або трьома решітками з різними діаметрами отворів (від 3 до 7 мм) що впливає на грубість помелу продуктів. Користувач може встановити будь-яку з решіток за потребою.

Серед насадок до м’ясорубки часто користуються популярістю:

  • томатопрес;
  • кубикорізка;
  • шинковка;
  • млинок;
  • цитрус-прес.

Вдалий вибір потрібних насадок здатний перетворити прилад на свого роду кухонний комбайн. Головне — дійсно обрати потрібну комплектацію.

Про бюджет покупки говорити немає сенсу. До того ж — велика кількість виробників приладів з найрізноманітнішою комплектацією присутня у різних цінових сегментах. Питання кольору і дизайну залишається справою смаку. Виробники надають нам чимало варіантів і цікавих дизайнерських рішень. 

Отож, сміливо відправляйтесь на пошуки і Ви точно знайдете найкращий варіант, що відповідатиме потребам і не нашкодить гаманцю.