Планшетки та інші органайзери для нарощування вій – незамінні аксесуари для кожного майстра. Вони будуть забезпечувати зручність організації інструментів, що дозволить лешмейкеру зосередитися на нанесенні і уникнути непотрібних клопотів.
Різноманітні планшети мають гладку і чисту поверхню для розміщення штучних вій, створюючи ідеальне поле для роботи. В результаті швидше і ефективніше підбирається бажана довжина, товщина і вигин вій, скорочується час нанесення.
Головні інструменти майстра-лешмейкера
Якість використовуваних матеріалів безпосередньо впливає на бажаний результат нарощування. Необхідно придбати органайзер для лешмейкера, наприклад:
- Всі види мікробрашів.
- Щіточки для підводки вій.
- Фіксуюча стрічка.
- Пластирі для вій та інші матеріали.
Види інструментів в наборі можуть змінюватися. Користуватися органайзером дуже зручно, бо у ньому зібрані різні види вій, які відрізняються по довжині, об’єму і вигину. Додатковий комфорт під час нарощування вій забезпечують спеціальні накладки для очей. Також у комплекті може бути розчинник для клею, що дозволяє вносити зміни і видаляти зайві волоски; основні витратні матеріали з аптечок першої допомоги, які дозволять вам надати невідкладну допомогу клієнту в разі алергічної реакції.
Додаткова зручність для майстра забезпечує підставка для пінцета. Він призначений для зручного і безпечного зберігання інструментів. При цьому пінцет не слід класти вістрям вниз, щоб лезо не затупилося. Рекомендується зберігати пінцет в спеціальному магнітному футлярі. У таких випадках знижується ризик падіння і пошкодження цінних інструментів.
У лешмейкера повинна бути ємність для зберігання клею, використовуваного в процесі нарощування вій. Важливо забезпечити герметичне розташування клейового складу. Обрана тара не повинна пропускати повітря і світло, щоб продукт не втратив властивих йому характеристик. Дотримання встановлених рекомендацій продовжує термін використання розкритої клейової композиції.
Найкращі органайзери
Отже, за допомогою таких органайзерів ви можете не тільки систематизувати інструменти і матеріали, але і миттєво знаходити потрібні деталі. Вони сприяють збереженню інструменту, а також допомагають ефективно використовувати робочий простір. З їх допомогою все знаходиться під рукою, а це особливо важливо під час виконання процедури майстром. Органайзер може мати відділення різних розмірів, місткості і дизайну, особливо компактні і для певних матеріалів. Важливо покладатися на свої потреби та зручність як майстра.
Leave a Reply