Мінеральні добрива – надважливий елемент для аграрного бізнесу. Основна їх задача – живлення рослин, покращення властивостей ґрунтів з метою збільшення врожайності сільськогосподарських культур.
Їх використовують як у промислових масштабах, так і на приватних господарствах. Найважливіше при цьому – вибрати продукцію найвищої якості, яка б забезпечувала ефективний результат. Саме тому ми радимо купити мінеральне добриво Макош пропонуючи широкий асортимент добрив з різним хімічним складом.
Класифікація мінеральних добрив
На вибір засобів для городини впливає декілька чинників. Користувачі звертають увагу на форму випуску, швидкість дії, кількість продукту в пакуванні. Проте найважливішим параметром вважається саме хімічний склад речовини. З цієї точки зору варто відзначити наступні різновиди мінеральних добрив:
Азотні
Такий вид постачається у формі нітратів, аміаку, амонію. Покупцям доступні такі варіанти добрив, як карбамід, аміачні селітра, амонійний сульфат. При внесенні препарати сприяють утворенню білків, стимулюючи ефективне зростання рослинності.
Калійні
Цей формат присутній у вигляді хлоридів, сульфатів, нітратів. Для використання пропонується калійна селітра та калійний хлорид. Застосування калію дає можливість збільшити стійкість клітин рослин, покращуючи їх здатність протистояти стресам. Досить часто калій пропонується у поєднанні з азотними компонентами.
Фосфорні
Ці засоби мають у своєму складі фосфати – моно фосфат, суперфосфат, амоній, калійний фосфат. Дана речовина відіграє надзвичайно важливу роль для фотосинтезу, також вона сприяє гарному цвітінню та укоріненню рослин. Також фосфорні добрива добре зарекомендували себе при вирощуванні картоплі.
Універсальні
Такі добрива мають у своєму складі цілий комплекс мікроелементів – мідь, залізо, цинк, бор, молібден, марганець. Всі ці компоненти вкрай необхідні для правильного розвитку і зростання садових та городніх культур, присутні у препаратах у невеликій кількості. Постачаються від виробника у вигляді комплексних та хелатованих мікроелементних добрив.
Правильний вибір потрібного формату добрив та застосування їх у потрібній концентрації суттєво економлять час та ресурси у порівнянні з органічними аналогами.
Як і коли вносяться мінеральні добрива
Ці засоби підходять фактично для всіх видів культур – кормових, овочевих, плодово-ягідних, злакових, зелені, декоративних рослин. Зазвичай препарати вносяться із врахуванням типу ґрунтів, виду культури, періоду підживлення. Загалом фахівці рекомендують наступні часові проміжки:
- восени або навесні – як основне живлення;
- одночасно з посівами – посівне удобрювання;
- під час вегетації – підживлення рослин.
Варто зазначити, що конструкція сучасних культиваторів передбачає наявність спеціальних систем для одночасного внесення насіння та гранульованих або рідких добрив.
Як і де замовити якісні мінеральні добрива Макош?
Компанія пропонує придбати продукцію безпосередньо через сайт інтернет-магазину. Зручна система пошуку допоможе вам знайти потрібний для свого випадку формат, групуючи продукцію за різновидами добрив та пропонуючи класифікацію за типом рослин. Замовлення легко оформлюється через спеціальну форму на сторінці, оплата здійснюється у зручному для покупця режимі. Також ми забезпечуємо швидку доставку товарів у будь-якій кількості по всій території України. Швидко, вигідно і недорого – саме такий формат обслуговування наших клієнтів.
Добавить комментарий