Гюнсел

+380 (93) 316-16-... показати телефони
веб-сайт
побудувати маршрут
інші 68 філій показати
08:00-20:00 детальніше
повідомити про...
  • телефони не відповідають
  • організація відсутня
  • інша невідповідність
ваша компанія? Якщо Ви маєте відношення до цієї компанії, візьміть її сторінку у керування і залучайте більше клієнтів за допомогою Locator! Для цього зареєструйтесь або увійдіть у систему і перейдіть за посиланням "Ваша компанія?". Для чого брати сторінку компанії у керування читайте за цим посиланням.
Оператор: GUNSEL Group
ще немає відгуків

залишити відгук

Гюнсел

Гюнсел (Вінниця) - Автомобільні вантажоперевезення, Автобусні і міжміські перевезення, Пошта знаходиться у Вінниці за адресою: Київська, 4, Замостя, Старе місто, Центральний автовокзал . Також у організації Гюнсел є філії у інших місцях. Повний перелік дивіться тут.

сьогодні Гюнсел працює за графіком: 08:00-20:00. Дана організація поки не має відгуків на locator, але Ви можете допомогти іншим користувачам, залишивши відгук, якщо у Вас є досвід роботи з даною організацією.

Зв'язатись з Гюнсел можна за номером: +380 (93) 316-16-02 , 0 (800) 303-010 , +380 (43) 267-00-88 .

відгуки

Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Автомобільні вантажоперевезення закордоном